HomeBedrijvenSchoonmakersRotterdam
Zuid-Holland · Randstad

🧽 Schoonmakers
in Rotterdam

Vind betrouwbare schoonmakers in Rotterdam — zonder uitzendbureau, zonder marge. Directe contacten met vakmensen en bedrijven die openstaan voor klussen en samenwerking.

Op Mployr
Schoonmakers
Uurtarief
€15–€25 per uur
Regio
Zuid-Holland
🔨 Klus plaatsenGratis aanmeldenAlle bedrijven bekijken
🔍 Zoek een ander beroep of plaats

Schoonmakers in en rond Rotterdam

📍 Zoekgebied rond Rotterdam:15 km

Nog geen schoonmakersbedrijven binnen 15 km van Rotterdam — vergroot het zoekgebied of plaats een klus zodat bedrijven jou vinden.

Alle schoonmakers bekijken →
🧽

schoonmaker in Rotterdam?

Wees de eerste schoonmaker uit Rotterdam op Mployr. Gratis profiel aanmaken, direct zichtbaar voor opdrachtgevers en andere bedrijven.

Gratis aanmelden als bedrijf
Over de sector

Wat doet een schoonmaker?

Schoonmakers verzorgen dagelijks onderhoud van kantoren, scholen, zorginstellingen en woningen. Werktijden liggen vaak vroeg of laat, wat het goed combineerbaar maakt.

SchoonmakerObjectleiderSpecialistisch reinigerHuishoudelijke hulp
Certificaten & diensten

Wat te controleren

Gebruikelijke certificaten
VCABHVSVS basisvakopleiding
Veelgevraagde diensten
KantoorschoonmaakSchoolschoonmaakOpleverschoonmaakVloeronderhoudSanitair reinigingPeriodieke reiniging
Veelgestelde vragen

Schoonmakers in Rotterdam — FAQ

Hoe vind ik een schoonmaker in Rotterdam?+

Via Mployr vind je schoonmakers in Rotterdam (Zuid-Holland) direct zonder tussenkomst van een uitzendbureau. Bekijk profielen, vergelijk diensten en stuur een bericht aan bedrijven die openstaan voor klussen of samenwerking.

Wat zijn de gemiddelde kosten van een schoonmaker?+

Schoonmakers in Nederland hanteren doorgaans een uurtarief van €15–€25 per uur, afhankelijk van specialisatie, regio en complexiteit van het werk. In Rotterdam (Zuid-Holland) liggen tarieven vergelijkbaar met het landelijk gemiddelde.

Welke certificaten moeten schoonmakers in Rotterdam hebben?+

Betrouwbare schoonmakers werken met certificaten zoals VCA, BHV, SVS basisvakopleiding. Op Mployr zijn alle bedrijven KVK-geverifieerd en staat bij elk profiel welke certificaten van toepassing zijn.

Welke diensten bieden schoonmakers in Rotterdam aan?+

Schoonmakers in Rotterdam bieden onder andere: Kantoorschoonmaak, Schoolschoonmaak, Opleverschoonmaak, Vloeronderhoud, Sanitair reiniging, Periodieke reiniging. Via Mployr kun je filteren op specifieke diensten en direct zaken doen met bedrijven in jouw regio.

Wat is een gebruikelijk uurtarief?+

Particuliere schoonmaak ligt rond €18–€28 per uur. Zakelijke contracten rekenen vaak per m² of per object in plaats van per uur.

Val ik onder een cao?+

Ja, de cao Schoonmaak- en Glazenwassersbedrijf. Die regelt loonschalen, toeslagen en ook de overname van personeel bij een contractwissel.

Is Mployr gratis te gebruiken voor schoonmakers?+

Ja, registreren op Mployr is gratis. Zowel werkgevers als werknemers kunnen een profiel aanmaken en contacten leggen. Mployr is het directe alternatief voor uitzendbureaus — transparant, snel en zonder hoge marges.

Direct zaken doen

schoonmaker in Rotterdam?
Word gratis zichtbaar.

Mployr verbindt schoonmakers in Rotterdam direct met opdrachtgevers en vakmensen. Geen uitzendbureau, geen marge. Gratis profiel aanmaken en direct gevonden worden.

Gratis aanmeldenBedrijven ontdekken

Andere sectoren in Rotterdam

🧱 Stukadoors🏗️ Bouw🔧 Techniek🚛 Logistiek🚗 Transport🏭 Productie🧹 Schoonmaak🛡️ Beveiliging

Schoonmakers in andere steden

📍 Amsterdam📍 Den Haag📍 Utrecht📍 Eindhoven📍 Groningen📍 Tilburg📍 Almere📍 Breda📍 Nijmegen📍 Enschede

Handige tools voor werknemers in de schoonmakers

💶 Bruto → Netto calculator🧾 Loonstrookje checker📋 CAO voor Schoonmakers⚖️ Arbeidsrechten🏗️ ZZP check